Bütün Danışmanlık İhtiyaçlarınız İçin Blue Danışmanlık Yanınızda..

Ankara KOSGEB Danışmanlığı

KOSGEB Süreç Takip, Başvuru ve Proje Danışmanlığı

KOSGEB Danışmanlığı Hizmeti

KOSGEB Danışmanlığı Hizmeti yatırımcıların yeni projeler ile iş kurmak ya da mevcut işini büyütmek isteyenlerin ihtiyaç duyacağı destek ve hizmeti veren danışmanlık hizmetidir. KOSGEB destek programlarından bazıları aşağıdaki gibidir;

- Geleneksel Girişimci Destek Programı

- İleri Girişimci Destek Programı

- Ar-Ge, Ür-Ge ve İnovasyon Destek Programı

- KOBİ Teknolojik Ürün Yatırım Destek Programı

- İşletme Geliştirme, Büyüme ve Uluslararasılaşma Destekleri

- KOBİ Finansman Destekleri

- İŞGEM/TEKMER Destekleri 

Danışmanlık hizmeti ; KOSGEB tarafından verilen destek ve teşviklere çok hızlı şekilde ulaşılmasını sağlayan hizmettir. İşlerini büyütmek istene KOBİ’ler, yatırımcılar ve girişimciler danışmanlık hizmetleri ile istek ve hedeflerine çok daha hızlı ve etkili biçimde ulaşabilirler. KOSGEB danışmanlık hizmeti iş dünyasında ve ticari hayatta başarılı olmak isteyenlerin fikir alabileceği hizmettir. Yol gösteren danışmanlar teşvik ve destekler için gerekenler bilgisine sahip tecrübeli olmaları dolayısıyla işlemlerin en çabuk şekilde ilerlemesini sağlamaktadır. KOSGEB danışmanlık firmaları bu konularda en büyük hizmeti vermektedir.

KOSGEB Proje Danışmanlığı Amaçları

KOSGEB Proje Danışmanlığı amaçları KOSGEB desteklerinden yararlanabilmek ve küçük ve orta ölçekli firmaların büyüme süreçlerinde ihtiyaç duyacakları destekleri verebilmektir. Ülke ekonomisinde küçük ölçekli ve orta ölçekli işletmelerin etkinliğini artırarak pazar payını yükseltmek ekonomik faaliyetlerini daha güçlü hale getirmektir. Sanayi entegrasyonunu sağlayarak rekabet güçlerini artırmaktır. Araştırma geliştirme güçlerini yükseltmektir. KOBİ’ler ekonomik hayatta oldukça önemli bir yerdedir. KOSGEB desteği ile bu yerlerini daha da genişletmek, ticari hayatta kalıcı olmak istemektedirler. Danışmanlık hizmetleri küçük ölçekli ve orta ölçekli işletmeleri bu hedeflere daha etkili şekilde ulaştırmayı amaçlar. KOSGEB’in verdiği tüm destek programlarına uygun projelendirme çalışmaları yapmakta olan danışmanlık şirketleri KOBİ’ler için en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

KOSGEB Danışmanlığı Destekleri

KOSGEB Danışmanlığı destekleri küçük ve orta ölçekli işletmeler için büyük bir ekonomik rahatlık sunmaktadır. KOSGEB’in sunduğu destekler; araştırma ve geliştirme desteği, genel destek programları, kredi faizi desteği, girişimci için destek programları, işbirliği için destek programları, güç birliği destek programları, gelişim ve büyüme destek programları, tematik proje destek programları, gelişmekte olan işletmeler için destek programlarıdır. Danışmanlık hizmetleri tüm bu destek programlarına ulaşılmasını sağlamaktadır. KOSGEB desteklerine başvuru süreçlerinde, hazırlık süreçlerinde ve başvuru sürecinin takibinde KOBİ’lere destek vermektedir. İşlemlerin doğru biçimde ilerlemesine katkı sağlamaktadır. Proje analizleri yaparak KOSGEB kriterlerine uygun projeler oluşturulmasına destek vermektedir. KOBİ’lerin farkında olmayabileceği destek programlarından haberdar olunması sağlamaktadır.

KOSGEB Danışmanlığı Fiyatları

KOSGEB Danışmanlığı Fiyatları iki farklı şekilde oluşturulmaktadır. Danışmanlık hizmetini alacak firma kuruluş aşamasında ise farklı ücretlendirme, gelişim aşamasında ise farklı ücretlendirmeler yapılmaktadır. Yeni girişimciler ve mevcut işletmelerini geliştirmek isteyen işletmecilere sunulan fiyat teklifleri yapılacak işler ve proje kapsamlarına göre değişiklik göstermektedir. Yapılacak işlemlere göre işletmelere özel fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Ücretsiz ön görüşmelerde ihtiyaçlar analizler ve proje incelemeleri yapılarak danışmanlık ücreti belirlenmektedir. KOSGEB desteği işletmeleri ekonomik açıdan rahatlatacağı için desteğe kesin ulaşmada yol gösterici konumundaki danışmanlık hizmetlerine harcanan ücret maliyeti oldukça düşük olacaktır. KOSGEB Danışmanlığı Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak, ücretsiz ön görüşme yapmak, size özel fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Şimdi İletişime Geçin!