Bütün Danışmanlık İhtiyaçlarınız İçin Blue Danışmanlık Yanınızda..

Ankara TSE Belgesi Danışmanlığı

TSE Danışmanlık Süreçlerimiz

1- TSE Ürün Belgelendirme Danışmanlığı
2- TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi Danışmanlığı

1- TSE Ürün Belgelendirme Danışmanlığı

TSE belgesinin açılımı Türk Standartları Enstitüsü olarak karşımıza çıkıyor. Buradaki önemli olan nokta alınan TSE ile ürünün kaliteli olduğunun ispatlanmasıdır. Bu belge alınırken her ürün bazı aşamalardan geçer. Bazı testlere tabii tutulduktan sonra ürüne belge verilmektedir. TSE belgesini alabilmek için titiz bir çalışma yürütülmesi gerekir. Bu alanda uzman olan kadromuz TSE Ürün Değerlendirme Danışmanlığı konusunda ihtiyacınızı karşılıyor. Alacağınız destek ile siz de kolaylıkla TSE belgenizi alabilirsiniz. TSE belgesi için bazı şartlar mevcuttur. Bu şartlar iş yeri ve çalışanlar ile ilgili durumları içermektedir. Buna ek olarak ürünle alakalı da bazı şartlar mevcuttur. 

TSE Belgesi Alma Adımları Nelerdir?

Eğer TSE belgesi almak istiyorsanız bazı adımları takip etmeniz ve destek almanız gerekebilir. Öncelikle bu belgeyi alabilmek için gereken şartlar belirlenmelidir. Şartlar tespit edildikten sonra ikinci aşamaya geçilecektir. İkinci aşama başvuru aşamasıdır. Eğer TSE belgesi almak istiyorsanız bu şartları yerine getirmeniz gerekir. İşletmenizi şartlara uygun şekilde hazırladıktan sonra belgeleri toparlama aşamasına geçebilirsiniz. Belgelerinizi gerekli mercilere ileterek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Belge hazırlama, teslim etme gibi konularda sorun yaşamamak adına TSE Ürün Değerlendirme Danışmanlığı alabilirsiniz. Başvurunuzu doğru şekilde yaptıktan sonra size belirtilen tarihte TSE denetçileri işletmenizi ziyaret edecektir. Bu ziyaretin ardından eğer uygun olursa TSE belgesi verilecektir. Uygun olmaması halinde başvuru tekrar baştan yapılmalıdır.

Neden Danışmanlık Hizmeti Almalıyım?

Eğer TSE Ürün Değerlendirme Danışmanlığı hizmeti alırsanız başvuru süreçleriniz daha hızlı gerçekleşir. Buna ek olarak başvuru esnasında sorun yaşamanızın da önüne geçebilirsiniz. Firmamızın uzman kadrosu size özel çözümler üretir. Standartlara uygun bir rapor sunabilmeniz için yoğun mesai harcar. Sonucunda başvurunun onaylanmasını engelleyecek hiçbir eksi yön kalmayacaktır. Bu yüzden mutlaka profesyonel danışmanlık hizmeti almak gerekiyor. Hangi durumlarda onayın gecikeceği veya olmayacağı hakkında üst düzey bilgiye sahip olan uzmanlarımız bir an önce TSE belgesi almanız için gerekli şartları oluşturmanızı sağlayacaktır.

TSE Belgesi Alma Şartları Nelerdir?

Siz de TSE Ürün Değerlendirme Danışmanlığı alarak TSE belgesi almak için gereken şartları sağlayabilirsiniz. Bu şartlardan ilki işletme ile ilgilidir. İşletmenin üretim esnasında sağlaması gereken bazı şartları vardır. Bu şartları yerine getirdiğiniz taktirde TSE belgesi almanız için önünüzde bir engel kalmıyor. Bir diğer önemli olan ise çalışanlardır. Çalışanların kullanması gereken ekipmanlar, iş güvenliği önlemleri, kullanılan aletler, çalışma kıyafetleri, iş ayakkabıları gibi birçok farklı şartın sağlanması gerekir. Tüm bunları sağladığınız taktirde TSE belgesi alabilirsiniz. Ayrıca üretilen ürünün de belirli istekleri karşılaması gerekir. En alt olabilecek kalite seviyesi belirlenmiştir. Buna göre kalitenin yükseltilmesi önem taşımaktadır. Belirtilen seviyenin altında kaliteye sahip ürünler TSE alamayacaktır

2- TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi Danışmanlığı Hizmeti

TSE Belgesi danışmanlığı, TSE Yeterlilik Belgesi danışmanlığı, Türk Standartlar Enstitüsü belgesini almak isteyen firmalara verilen hizmettir. Danışmanlık hizmeti; en az maliyetle istenilen belgeye ulaşılmasını sağlamaktadır. TSE kriterlerini, belge sürecini bilmeyen firmalar uzman danışmanlar ile çalışmaktadır. Danışmanlık hizmeti tam kapsamlı danışmanlık hizmeti ve süreç danışmanlığı gibi ihtiyaçlara göre de farklı şekillerdedir.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi Nasıl Alınır?

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi isminden de belli olacağı gibi hizmet  veren firmanın, şirketin üreticinin Türk Standartlar Enstitüsü kurallarına uygun ve istenilen özelliklere sahipse yeterlilik belgesi alınabilmektedir. İstenilen özellikler sektörlere göre değişimler göstermektedir. Hizmet verilen sektör için istenenlere ulaşmak için yapılması gereken ise sektör standartlarını satın almaktır. Bu standartlar doğrultusunda hazırlıklar yapıldıktan sonra denetimler talep edilmeli ve yeterlilik belgesi alınmalıdır.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi Almanın Avantajları

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, TSE Belgesi almak her şeyden önce verilen hizmet kalitesini artırmaktadır. Hizmet alan müşterilerin tüm haklarının korunması sağlanmaktadır. Markaya olan güveni artırır. Marka prestijini artırır. Müşteri potansiyelini ve ürün satışını artırır. Sistemli ve düzenli hizmet anlayışı ile çalışmayı sağlar. İş yeri malzemelerinin tümü sigortalanmış olur. İhale şartlarından biri sağlanmış olur.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi Danışmanlığı Almanın Avantajları

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi danışmanlığı hizmeti alındığında standartlar hakkında detaylı bilgiye sahip uzman çalışanlar gerekli tüm işlemleri hızlı ve ekonomik biçimde yürütecektir. İşlem yeterliliğine ve işlemler için gerekli tüm belgelere sahip danışmanlık şirketi süreci en verimli şekilde geçirecektir. TSE Belgesi, TSE Yeterlilik Belgesi hakkında detaylı bilgi almak ve uzman danışman kadrosu ile profesyonel danışmanlık hizmeti almak için iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin!

Şimdi İletişime Geçin!